Kurumsal

KORKUSUZ PLASTİK Ticaret Limited Şirketi temelleri 1978 yılında İstanbul Vefa da atılan, plastik hammadde tedarikçisi köklü bir aile şirketidir.

Kurulduğu günden bu yana plastik hammadde ticareti yapan firmamız, 40 yıla yaklaşan tecrübesi ve kesintisiz ticari hayatı ile birlikte plastik sektöründe müşterilerinin hammadde istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sektöründeki ihtiyacı karşılamak amacı ile yurt içinde geniş müşteri portföyü,yurtdışındaki tedarikçi kaynakları ile sektörde hizmet vermektedir. Bugüne kadar sektörün çeşitli iş kollarında bulunan firmamız, müşteri memnuniyeti dürüstlük ve sağlamlığı kendine ilke edinerek, bu doğrultuda sözünü verdiği verdiği her konuyu yerine getirmiş, sektöründe büyük bir krediye sahip olmuştur.

Firmamız tüm ihtiyaçlarınıza ve ödeme koşullarınıza göre ödeme alternatifleri sunup, size en uygun olan ürünü tavsiye ve tedarik etmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle elektrik elektronik, gıda, sağlık, eğitim, otomotiv, inşaat, tekstil gibi birçok sektöre hitap etmektedir.

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim ve stratejik yönetim anlayışı ile hem tedarikçilerimizi hemde müşterilerimizi önemli bir iş ortağı olarak görmekte, kaliteyi sürekli hale getirmek suretiyle sektörümüze ve dolayısıyla ülkemize katma değer sağlamaktayız.

Siz değerli müşterimizi ailemizin bir ferdi olarak görüp birikte yol almaktan mutluluk duyarız