Hizmetler

Korkusuz Plastik İthalat, Satış, Teknik Destek, Depolama ve Sevkiyat, Finans ve Muhasebe departmanlarıyla müşterilerine herzaman en iyiyi sunmanın gayreti içindedir.Müşterilerimize sağladığımız, teknik destek ve malzeme seçiminde ticari kaygıyı bir kenara bırakarak doğru ürünü önermek, başlıca hedeflerimizdendir. Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata, istenilen miktarda sevk etmek esas görevimizdir.

* Sunduğumuz satış & pazarlama hizmetleriyle üretiminizi en verimli hale getirmek ve çok daha rahat maliyet yönetimi yapabilmenizi hedefliyoruz.
Tedariğini yaptığımız ham maddelere, büyük-küçük tüm müşterilerimizin ulaşabilmesi için rekabetçi ve alternatif sunabilen fiyat politikaları uyguluyoruz

* Satın aldığınız hammaddenin üretim aşamalarınıza uymaması ya da yanlış planlama ile işinizi görmemesi durumunda, ürününüzü bir başka muadili ile değiştirme garantisi veriyoruz.
Bu sayede üretiminizi başından sonuna kadar her anında güvence altına alıyoruz.

* Üretim sürecinize uygun olarak belirlediğiniz tarihlerde, belirlediğiniz miktarlarda ürününüzü size ulaştırarak üretim verimliliğinizi en yukarıya taşıyoruz.

* Sağladığımız çeşitli ödeme seçenekleri ve hizmetleri ile üretim maliyetlerinizin yükünün sizi yormasına engel oluyor ve işinizin aksamadan yürümesine yardımcı oluyoruz.
Ödemelerinizi yapabilmeniz için 365 güne kadar vadenin yanı sıra, USD, EUR ya da TL para birimlerinden istediğinizle ödeme yapabilmeniz için kur desteği sağlıyoruz.

* Banka avall poliçe,teminat mektubu, çek ve sigorta kapsamında cari hesap satışı gibi verdiğimiz diğer finans hizmetleri ile işinizi dilediğiniz gibi büyütmede ve yönetmede yanınızda oluyoruz.

40 yıla yaklaşan sektör birikimi ve geniş referans listemiz ile verdiğimiz tüm finans hizmetlerinde güven ve sorunsuzluğu garanti ediyoruz.